Rady, typy

Je mi veľkou cťou, že môžem touto cestou prostredníctvom najčítanejšieho týždenníka KYSUCE osloviť najširšiu masu čitateľov na Kysuciach i v okolí. Kysuce sú rodinný týždenník preverený historickou tradíciou ktorá je zárukou dôvery a serióznosti.

A práve to sú zásady, ktoré chce naša kancelária uplatňovať voči našim klientom. Jej činnosť bude zahŕňať nielen typické sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností, ale aj nové špecifické služby súvisiace s realizáciou predaja.

 

"Znamená to teda že ak Vás osloví vlastník nehnuteľnosti, ktorý chce predať napr. rodinný dom, zabezpečíte mu všetky spojené s jeho predajom?"

"Samozrejme, zabezpečíme všetky potrebné preklady spojené s predajom nehnuteľností, počnúc listom vlastníctva, znaleckým posudkom i spracovaním kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľnosti"

 

"Aké doklady si musí zabezpečiť klient, ktorý bude chcieť predať nehnuteľnosť prostredníctvom JPE. Reality?"

"V prvom rade si musí pripraviť doklady preukazujúce vlastníctvo k predmetnej nehnuteľnosti, napr. list vlastníctva, najlepšie aktuálny. Privítame fotografiu predmetnej nehnuteľnosti v digitálnej alebo klasickej forme. V prípade, že list vlastníctva, alebo fotografia nehnuteľnosti chýba, radi mu potrebné doklady zabezpečíme.

KONTAKT:

0904 389 592
0915 811 148

0908 664 826
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

JPE. Reality - JOZEF PAJER

jozef-pajerul. Štúrova 1833

(za Kultúrnym domom,

vedľa Sociálnej poisťovne)

022 01 ČADCA

PO - PIA

7.00 – 17.00 hod.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby