REALITY NA KYSUCIACH

JPE. Reality - Jozef Pajer je realitná kancelária s najširšou ponukou predaja a prenájmu nehnuteľností, bytov, domov, objektov a priestorov na podnikanie na Kysuciach.
Kancelária JPE. Jozef Pajer so sídlom v Čadci zabezpečuje kompletnú realitnú činnosť. Taktiež vám ponúkame poradenstvo pri kúpe, predaji, prenájme nehnuteľností, znalecké posudky a vysporiadanie právnych vzťahov.

Predaj rodinného domu v Čadci - širšie centrum, č. inz. 2473

Miesto: Čadca - širšie centrum,
Cena: 160.000 €,
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – širšie centrum, Rozloha pozemku: 590 m2, Cena: 160.000 €,
Rozšírený popis:

Uvedený rodinný dom sa nachádza blízko centra mesta na rovine, celoročný bezproblémový prístup po miestnej asfaltovej komunikácii. Jedná sa o starší rodinný dom po začatej rekonštrukcii – plastové okná 3 sklá Slovaktual, nové vchodové dvere Slovaktual, betónové potery, podlahy lamino plávajúce, vykurovanie kotlom na tuhé palivo, plynová prípojka na hranici pozemku, voda obecná, napojenie na kanalizáciu, nový krov + nová krytina pozink plech, vyfrézovaný komín, odizolované základy celého domu, nové rozvody vody, začatá príprava na dokončenie nových el. rozvodov.
½ domu je podpivničená, vstup z interiéru, k domu patrí i hospodárska budova, kde je možné dohotoviť letnú kuchyňu.
Dom je výborne dispozične riešený, nachádza sa tu zádverie, chodba, priestranná kuchyňa s obývacou miestnosťou, kde je možné urobiť terasu so vstupom do oddychovej časti záhrady, priestranná spálňa, kúpeľňa a WC.
Poschodie domu zatiaľ slúži ako úložný povalový priestor s 1 izbou, kde je možnosť dobudovať ďalší obytný priestor ako kľudovú časť domu.
Dom je na pozemku vhodne umiestnený, čím zostávajúca časť záhrady poskytuje dostatok miesta na relaxáciu, tichá slnečná lokalita, blízkosť centra výhodou, výborná občianska dostupnosť,
Dom je voľný ihneď.

Powered by Sigsiu.NET
KONTAKT:

0904 389 592
0915 811 148

0908 664 826
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

JPE. Reality - JOZEF PAJER

jozef-pajerul. Štúrova 1833

(za Kultúrnym domom,

vedľa Sociálnej poisťovne)

022 01 ČADCA

PO - PIA

7.00 – 17.00 hod.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby