REALITY NA KYSUCIACH

JPE. Reality - Jozef Pajer je realitná kancelária s najširšou ponukou predaja a prenájmu nehnuteľností, bytov, domov, objektov a priestorov na podnikanie na Kysuciach.
Kancelária JPE. Jozef Pajer so sídlom v Čadci zabezpečuje kompletnú realitnú činnosť. Taktiež vám ponúkame poradenstvo pri kúpe, predaji, prenájme nehnuteľností, znalecké posudky a vysporiadanie právnych vzťahov.

Predaj rodinného domu v Ochodnici, č. inz. 2466

Miesto: Obec: Ochodnica,
Cena: 175.000 €,
Okres: Kysucké Nové Mesto, Obec: Ochodnica, Rozloha pozemku: 914 m2, Cena: 175000 €,
Rozšírený popis:

Uvedený dom na nachádza v peknej lokalite obce Ochodnica, celoročný prístup po miestnej asfaltovej komunikácii. Jedná sa o murovaný dom, na prízemí sa nachádza vstupná hala, práčovňa, skladová miestnosť, obývacia hala spojená s kuchyňou, výstup na loggiu, spálňa, kúpeľňa a samostatné WC. Na poschodí sa nachádza obývacia miestnosť s kuchyňou, 2 spálne, detská miestnosť, pracovňa a hosťovská izba.
Vykurovanie domu je plynové aj kotlom na tuhé palivo, krytina pozink plech, v obývacej miestnosti sa nachádza kozub, voda obecná aj z vlastného zdroja, napojenie na kanalizáciu, el. energia 220 V, 380 V, radiátory sú rebrové aj nové panelové, okná drevené šróbované. V cene domu sú zahrnuté i nové plastové okná s 3 sklami do celého domu a rovnako i lamino plávajúca podlaha - stačí vymeniť.
Rodinný dom je podpivničený, v prízemných priestoroch sa nachádza i priestranná garáž, okolie domu je upravené, priestranná udržiavaná záhrada.
Dom je voľný ihneď.

Powered by Sigsiu.NET
KONTAKT:

0904 389 592
0915 811 148

0908 664 826
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

JPE. Reality - JOZEF PAJER

jozef-pajerul. Štúrova 1833

(za Kultúrnym domom,

vedľa Sociálnej poisťovne)

022 01 ČADCA

PO - PIA

7.00 – 17.00 hod.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby