REALITY NA KYSUCIACH

JPE. Reality - Jozef Pajer je realitná kancelária s najširšou ponukou predaja a prenájmu nehnuteľností, bytov, domov, objektov a priestorov na podnikanie na Kysuciach.
Kancelária JPE. Jozef Pajer so sídlom v Čadci zabezpečuje kompletnú realitnú činnosť. Taktiež vám ponúkame poradenstvo pri kúpe, predaji, prenájme nehnuteľností, znalecké posudky a vysporiadanie právnych vzťahov.

Predaj novostavby rodinného domu v Olešnej, č. inz. 2451

Miesto: Obec: Olešná,
Cena: 295.000 € + dohoda,
Okres: Čadca, Obec: Olešná, Rozloha pozemku: 1.600 m2, Cena: 295.000 € + dohoda,
Rozšírený popis:

Uvedený rodinný dom sa nachádza v peknej lokalite Kysúc v obci Olešná na rovine, celoročný bezproblémový prístup po miestnej asfaltovej komunikácii. Jedná sa o murovaný dom v kvalitnom prevedení, strecha sedlová, krytina hliníkový plech, voda obecná + studňa na úžitkovú vodu, napojenie na kanalizáciu, vykurovanie kotlom na tuhé palivo, solárne panely, tepelné čerpadlo + krbová vložka s prieduchami, na prízemí domu je podlahové kúrenie, poschodie má radiátory, el. energia 220 V, 380 V, okná plastové, podlahy sú keramická dlažba a lamino plávajúca.
Dom je výborne dispozične riešený, na prízemí sa nachádza zádverie, chodba, priestranná obývacia hala s kuchyňou a s výstupom na terasu do záhrady, kuchynská linka vrátane zabudovaných spotrebičov na mieru, spálňa, kúpeľňa, WC s umývadlom.
Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby a kúpeľňa s WC.
Dom disponuje aj klimatizáciou a alarmom s pohybovými čidlami, k domu patrí i murovaná hospodárska budova, v ktorej je okrem iného aj kotolňa.
Uvedený dom je ideálnou voľbou pre pokojné rodinné bývanie, rozľahlá udržiavaná záhrada poskytuje dostatok súkromia, celodenná slnečnosť, dom nevyžaduje žiadne úpravy, spĺňa kompletný štandard dnešného moderného bývania s výbornou dostupnosťou a nízkymi mesačnými nákladmi.

Powered by Sigsiu.NET
KONTAKT:

0904 389 592
0915 811 148

0908 664 826
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

JPE. Reality - JOZEF PAJER

jozef-pajerul. Štúrova 1833

(za Kultúrnym domom,

vedľa Sociálnej poisťovne)

022 01 ČADCA

PO - PIA

7.00 – 17.00 hod.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby