REALITY NA KYSUCIACH

JPE. Reality - Jozef Pajer je realitná kancelária s najširšou ponukou predaja a prenájmu nehnuteľností, bytov, domov, objektov a priestorov na podnikanie na Kysuciach.
Kancelária JPE. Jozef Pajer so sídlom v Čadci zabezpečuje kompletnú realitnú činnosť. Taktiež vám ponúkame poradenstvo pri kúpe, predaji, prenájme nehnuteľností, znalecké posudky a vysporiadanie právnych vzťahov.

Predaj rodinného domu v Rakovej, č. inz. 2440

Miesto: Obec: Raková,
Cena: 183.500 €,
Okres: Čadca, Obec: Raková, Rozloha pozemku: 1078 m2, Cena: 183.500 €,
Rozšírený popis:

Uvedený rodinný dom sa nachádza v obci Raková na rovine, celoročný bezproblémový prístup po miestnej asfaltovej komunikácii. Jedná sa o ihneď užívateľný murovaný dom, strecha sedlová, krytina hliníkový plech, na prízemí nové drevené euro okná, nové vchodové dvere, el. energia 220 V, 380 V, voda obecná + kanalizácia, vykurovanie kotlom na tuhé palivo + plynové, podlahy drevená dlážkovica + keramická dlažba. Celý dom je podpivničený, vstup z exteriéru aj interiéru, v priestoroch sa nachádza i práčovňa, kotolne, technická miestnosť a sklad na zeleninu.
Na prízemí sa nachádza zádverie, chodba, kuchyňa, jedáleň, komora, obývacia miestnosť, spálňa, nová kúpeľňa s WC, samostatné WC je i na schodisku vedúce do pivnice.
V podkroví sa nachádzajú 2 izby a úložný povalový priestor.
Dom je ideálny na rodinné bývanie i na podnikateľské účely vzhľadom na výbornú dostupnosť a občiansku vybavenosť, patrí k nemu i rozľahlá záhrada na rovine a hospodárska budova.
Rodinný dom je voľný ihneď.

Powered by Sigsiu.NET
KONTAKT:

0904 389 592
0915 811 148

0908 664 826
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

JPE. Reality - JOZEF PAJER

jozef-pajerul. Štúrova 1833

(za Kultúrnym domom,

vedľa Sociálnej poisťovne)

022 01 ČADCA

PO - PIA

7.00 – 17.00 hod.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby