REALITY NA KYSUCIACH

JPE. Reality - Jozef Pajer je realitná kancelária s najširšou ponukou predaja a prenájmu nehnuteľností, bytov, domov, objektov a priestorov na podnikanie na Kysuciach.
Kancelária JPE. Jozef Pajer so sídlom v Čadci zabezpečuje kompletnú realitnú činnosť. Taktiež vám ponúkame poradenstvo pri kúpe, predaji, prenájme nehnuteľností, znalecké posudky a vysporiadanie právnych vzťahov.

Predaj novostavby rodinného domu v Skalitom, č. inz. 2424

Miesto: Obec: Skalité,
Cena: info osobne v RK,
Okres: Čadca, Obec: Skalité – širšie centrum, Rozloha pozemku: 667 m2, Cena: info osobne v RK,
Rozšírený popis:

Uvedený rodinný dom sa nachádza v širšom centre obce Skalité na rovine, bezproblémový celoročný prístup po miestnej komunikácii. Jedná sa o murovanú, zateplenú novostavbu, strecha sedlová, krytina pozink plech, okná plastové so žalúziami, voda z vlastného zdroja, el. energia 220 V, 380 V, funkčné vykurovanie novým kotlom na tuhé palivo, nové panelové radiátory, prípojka kanalizácie a obecnej vody na hranici pozemku.
Na prízemí sa nachádza zádverie, chodba, priestranná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, kde je v cene zahrnutá i nová kuchynská linka na mieru /montáž nie je v cene/, izba, kúpeľňa s vaňou i sprchovacím kútom, samostatné WC. Celé prízemie je kompletne dokončené.
Na poschodí sa nachádzajú 3 izby, kúpeľňa s WC – poschodie v stave holostavby /položiť podlahy, obložiť kúpeľňu/.
Povala slúži ako odkladací priestor.
Celý dom je podpivničený, v priestoroch sa nachádza garáž, kotolňa, práčovňa s WC, 2 pivnice – vstup je z exteriéru aj interiéru.
Dom je v kvalitnom prevedení, spĺňa štandard dnešného moderného bývania, je ho možné ihneď využívať, záhrada poskytuje dostatok súkromia.

Powered by Sigsiu.NET
KONTAKT:

0904 389 592
0915 811 148

0908 664 826
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

JPE. Reality - JOZEF PAJER

jozef-pajerul. Štúrova 1833

(za Kultúrnym domom,

vedľa Sociálnej poisťovne)

022 01 ČADCA

PO - PIA

7.00 – 17.00 hod.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby