REALITY NA KYSUCIACH

JPE. Reality - Jozef Pajer je realitná kancelária s najširšou ponukou predaja a prenájmu nehnuteľností, bytov, domov, objektov a priestorov na podnikanie na Kysuciach.
Kancelária JPE. Jozef Pajer so sídlom v Čadci zabezpečuje kompletnú realitnú činnosť. Taktiež vám ponúkame poradenstvo pri kúpe, predaji, prenájme nehnuteľností, znalecké posudky a vysporiadanie právnych vzťahov.

Predaj rodinného domu v Čadci - Rieka, č. inz. 2413

Miesto: Čadca - Rieka,
Cena: 249.900 €,
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Rieka, Rozloha pozemku: 810 m2, Cena: 249.900 €
Rozšírený popis:

Uvedený rodinný dom sa nachádza v peknej lokalite Kysúc v časti Čadca – Rieka, celoročný bezproblémový prístup po miestnej asfaltovej komunikácii. Jedná sa o zateplený rodinný dom, krytina pozink plech, okná plastové, vykurovanie plynové aj kotlom na tuhé palivo, voda z vlastného zdroja + na hranici pozemku prípojka mestskej vody, kanalizácia napojená v dome, nové radiátory v celom dome, podlahy keramická dlažba, PVC + lamino plávajúca a drevená dlážkovica. Dom je výborne dispozične riešený, na prízemí sa nachádza práčovňa, izba s WC, kotolňa a pivničné priestory s garážou.
Na vyvýšenom prízemí sa nachádza zádverie, chodba, 3 izby, kuchyňa s komoru, kúpeľňa a WC. Prvé poschodie, ktoré má samostatné plynové vykurovanie, je identické s prízemím.
Dom je vo výbornom zachovalom stave, tichá lokalita výhodou.

Powered by Sigsiu.NET
KONTAKT:

0904 389 592
0915 811 148

0908 664 826
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

JPE. Reality - JOZEF PAJER

jozef-pajerul. Štúrova 1833

(za Kultúrnym domom,

vedľa Sociálnej poisťovne)

022 01 ČADCA

PO - PIA

7.00 – 17.00 hod.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby