REALITY NA KYSUCIACH

JPE. Reality - Jozef Pajer je realitná kancelária s najširšou ponukou predaja a prenájmu nehnuteľností, bytov, domov, objektov a priestorov na podnikanie na Kysuciach.
Kancelária JPE. Jozef Pajer so sídlom v Čadci zabezpečuje kompletnú realitnú činnosť. Taktiež vám ponúkame poradenstvo pri kúpe, predaji, prenájme nehnuteľností, znalecké posudky a vysporiadanie právnych vzťahov.

Rodinný dom Čadca- širšie centrum, č. inz. 1619

Miesto: Čadca- širšie centrum,
Cena: € 70.000,- SK 2.108.820,- /dohoda/
Okres: Čadca, Mesto: Čadca, širšie centrum, Predaj rodinného domu v OV, Rozloha pozemku: 628 m2 + 221 m2 k užívaniu,
Rozšírený popis:

     Vyššie uvedený rodinný dom sa nachádza v meste Čadca v širšom centre s výbornou dostupnou občianskou vybavenosťou. Dom je murovaný, strecha sedlová, ako krytina je použitý pozinkovaný plech, prípojka el. energie 220 i 380 V, vykurovanie domu ústredným kúrením s centrálnym kotlom na tuhé palivo a na plyn. Vodovodná prípojka na obecnú vodu, ohrev teplej vody el. bojlerom. Radiátory rebrové liatinové, okná pôvodné kaslikové, podlahy dlážkovica a keramická dlažba, interiérové dvere pôvodné z masívu. Dom je celý podpivničený, prístup z interiéru i z exteriéru. V suteréne domu sa nachádza kotolňa a miestnosti, ktoré slúžia ako skladovací priestor. Na prízemí domu sa nachádza: veranda, chodba, vchod do suterénu a do podkrovia, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, detská izba, kúpeľňa s WC. V podkroví sa nachádza jedna izba, zbytok podkrovia slúži, ako povala. Dom je v zachovalom stave vhodný na rodinné bývanie ale i podnikanie.

Powered by Sigsiu.NET
KONTAKT:

0904 389 592
0915 811 148

0908 664 826
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

JPE. Reality - JOZEF PAJER

jozef-pajerul. Štúrova 1833

(za Kultúrnym domom,

vedľa Sociálnej poisťovne)

022 01 ČADCA

PO - PIA

7.00 – 17.00 hod.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby